Nasıl Çalışıyoruz

Planlı Çalışıyoruz

Taşınma işlemi öncesinde yer keşfi yaparak doğru ekipmanlarla çalışıyoruz. Bize websitemiz üzerinden veya telefonla ulaştığınız an taşınma süreciniz başlamış oluyor. Taşınacak ev veya ofisinize gelerek taşınma süreciniz boyunca gerekli olacak ekipman ve araçlar için öncelikle tespit yapıyoruz. Böylelikle taşınma esnasında sıkıntısız ve profesyonel taşınma için ilk adımı atmış oluyoruz. Filiz Bandırma Evden Eve Nakliyat olarak güçlü ve disiplinli ekibimizle sizlere sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Eşyalarınızı aracımıza planlı bir şekilde istifleceğimiz için, yeni evinize veya ofisinize vardığımızda eşyalarınızı kolaylıkla yerleştiriyoruz. Her eşyanız doğru odaya gidiyor ve bizden sonra tekrar eşya yerleştirmek veya düzenlemek ile uğraşmıyorsunuz. Ayrıca yeni evinizi taşınma süresince temiz tutmaya azami özen gösteriyoruz. Böylelikle sizi ekstra temizlik süresinden kurtarıyoruz. İşimizi sorunsuz bitirdikten sonra size sadece yeni ofis/evinizin keyfini sürmek kalıyor.


Özenle Çalışıyoruz

Eşyalarınızın kıymetini biliyor, özenle paketleyip, özenle taşıyoruz. Kullandığımız malzemeler sayesinde eşyalarınız zarar görmeden, kırılmadan dökülmeden yeni yerinize taşınıyor.

Özel strafor ve ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızı yerinde paketliyoruz. Gerekli durumlarda kolilerin ezilmesini önleyecek dolgu malzemeleri ile kolileri destekliyoruz. Halılar, koltuk minderleri gibi narin eşyalarınız için ayrı bir özen gösteriyor ve hiç bir şekilde kirlenmeyecek, zarar görmeyecek şekilde yeni evinize doğru yola çıkıyoruz. Tabaklar, bardaklar ve TV gibi beyaz eşyalarınızı taşırken azami dikkat ve özen gösteriyoruz. Taşınma süresi boyunca kamyon içinde eşyalarınızın zarar görmemesi için ekstra destekleme önlemlerini alıyoruz. Eşyalarınız sağlam bir şekilde aracımıza yerleşiyor, sağlam bir şekilde aracımızdan iniyor.


Hızlı ve Dakik Çalışıyoruz

Söz verdiğimiz saatte geliyor, söz verdiğimiz saatte işimize başlıyoruz; vakit bizim için çok önemli. Uygun olan saati sizinle birlikte kararlaştırdıktan sonra, saat kaç dediysek tam o saatte gelip işimize başlıyoruz.Güçlü ve disiplinli ekibimiz sayesinde hızlı ve özenli bir şekilde eşyalarınızı aracımıza yüklüyoruz.

Yol ve hava durumunu göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Buna rağmen geç kalma ihtimalimiz olursa (yol durumu, olumsuz şartlar gibi) size anında haber vererek tahmini gelebileceğimiz saati söylüyoruz. Kimse beklemeyi sevmez. Biz hem beklemeyi hem de bekletmeyi sevmiyoruz. Sizlere sıkıntısız ve hızlı bir hizmet sunmak için bütün imkanlarımızla çalışıyoruz.


Tam Hizmet Veriyoruz

Eşyalarınızı aracımıza yükledikten sonra varış noktasına doğru yola çıkıyoruz. Vaktinde gelerek, eşyalarınızı özenle paketleyerek ve doğru ekipmanlarla eşyalarınızı kamyonumuza yükledikten sonra yeni evinize/ofisinize doğru yola çıkıyoruz. Vaktin kıymetini bildiğimiz için oyalanmadan ve bir o kadar dikkatli bir şekilde sizi yeni adresinize taşıyoruz.

Eşyalarınızı ait olduğu odalara yerleştiriyoruz. İşimizi bitirip gittikten sonra size taşınacak veya yeri değiştirilecek iş bırakmıyoruz. Eşyalarınızı yeni adresinize yerleştirirken temiz tutmaya azami özen gösteriyor, taşınma esnasında evinizin kirlenmemesi için ek önlemler alarak çalışıyoruz. Baştan sona kusursuz bir hizmet anlayışı ile sizlerin hizmetinizdeyiz.


Taşınmaya hazır mısınız? Hemen arayın 0535 740 38 52

Call Now Button