Hakkımızda


Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti anlayışına sahip firmamız Bandırma'da uzun yıllardır hizmet vermektedir. İnsanların bizden memnun kalarak arkadaşlarına, akrabalarına, tanıdıklarına vb. tavsiye etmesiyle yıllardır evden eve nakliye alanında hizmet vermekteyiz.

Gülen yüzlerden, mutlu müşterilerimizden aldığımız ilhamla işimizi en doğru yapmanın gururunu yaşıyoruz.

İş güvenliği konusunda azami özen göstererek olası sıkıcı durumları engelliyoruz.

Bandırma evden eve nakliyat konusunda bir marka olan Filiz Bandırma Evden Eve Nakliyat olarak yaptığımız işi hakkını vererek en iyi şekilde yapıyoruz.

En iyi referansımız, mutlu müşterilerimiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz yaptığımız işi en iyi şekilde yapmak, sizlere sorunsuz hizmet verebilmektir.

Gereksiz detaylarla sizi uğraştırmadan, en kısa sürede, özverili çalışmayla taşınma sürecinizi gerçekleştirmek öncelikli hedefimizdir.Piyasada bulunan diğer firmalardan bizi ayıran en büyük özelliğimiz planlı ve söz verdiğimiz şekilde çalışmamızdır.

Elemanlarımız

Disiplinli, saygılı, işine odaklanmış taşıma elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Gereksiz muhabbetlere girmeyen, işini hakkıyla yapmaya özen gösteren elemanlarımızla işimizi en düzgün yapıyoruz.

Taşınma esnasında eşyalarınıza gerekli özeni gösteren,taşınma sırasında yeni evinizi temiz tutmak için gerekli önlemleri alan işinin ehli elemanlarımız Bandırma evden eve nakliye hizmetini en iyi şekilde size sunabilecek özenle seçilmiş kişilerdir. Bize danışmadan taşınmayın, yarı yolda kalmayın.


Taşınmaya hazır mısınız? Hemen arayın 0535 740 38 52

Call Now Button